Plac Wolności 6. Zapraszamy na Drzwi Otwarte!

Dzień Drzwi Otwartych to świetna okazja do tego, żeby przed ostateczną decyzją o zakupie nieruchomości dobrze poznać ją „od środka”.

Dlatego już 10 grudnia w sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00 zapraszamy na Plac Wolności 6 zainteresowanych ofertą sprzedaży miniapartamentów. W jednym czasie i miejscu będzie można porozmawiać z doradcami z biura sprzedaży, architektami wnętrz oraz profesjonalnym operatorem, firmą INA, zarządzającym aparthotelami i obiektami z tzw. sektora living w największych miastach w Polsce. 

Przede wszystkim jednak będzie to możliwość zobaczenia nowych lokali pokazowych i przekonania się na własne oczy, jak ogromny potencjał drzemie w miniapartamentach. O funkcjonalnej aranżacji przestrzeni, zaletach i jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz wysokiej klasy wyposażeniu opowiedzą same autorki projektów wnętrz miniapartamentów.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy klient, który zarezerwuje miniapartament w terminie do 16 grudnia 2022 r., skorzysta z upustu 50% na umeblowanie lokalu. Szczegóły oferty dostępne w biurze sprzedaży lub podczas Drzwi Otwartych.