Na Polance

Ostatni lokal usługowy sprzedany!
Wszystkie mieszkania sprzedane!

NA POLANCE to projekt elastyczny, który łatwo dostosuje się do potrzeb i oczekiwań zainteresowanych kupnem mieszkania pod inwestycję lub na potrzeby własne. 

Na Polance z lotu ptaka – maj/czerwiec 2022

Na Ratajach u zbiegu ulic Polanka i Kaliska powstała nowa, kameralna inwestycja NA POLANCE. Stąd w zaledwie kilka minut dojedziemy tramwajem do Starego Rynku, a po kilkunastominutowym spacerze dotrzemy nad brzeg Jeziora Maltańskiego. Amatorzy aktywnie spędzanego czasu z pewnością docenią bliskość Malta Ski, Term Maltańskich, licznych ścieżek rowerowych i pieszych wokół Jeziora Maltańskiego oraz Nowego Zoo. Dla planujących zakup mieszkania pod wynajem dodatkowym atutem będzie sąsiedztwo Politechniki Poznańskiej. Zaletą inwestycji jest również położenie pomiędzy galeriami handlowymi (Malta – 500 m, Posnania – 350 m), co zadowoli nie tylko amatorów zakupów, ale i rozrywki (liczne kawiarnie, restauracje, kina, centra fitness, place zabaw dla dzieci i inne).

W 7-kondygnacyjnym budynku powstało 70 mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić jego przyszłym mieszkańcom najwyższy komfort, odpowiednie nasłonecznienie, wentylację, dźwiękochłonność, odpowiednie przewietrzanie, a także warunki do odpoczynku i rekreacji. Każde z mieszkań wyposażone będzie w balkon, loggię lub taras.

W budynku znajduje się również podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz rowerownia.

Na parterze budynku znajdują się 2 lokale mieszkalne oraz lokale usługowe.

Budynek wyposażony został w system monitoringu zużycia mediów zapewniający optymalizację zużycia ciepła w mieszkaniu.

Lokal usługowy gotowy do odbioru!

Projekt: eld

Znajdź swoje miejsce napolance.com


NASZE INWESTYCJE