Małe Garbary 8

Małe Garbary 8

Realizacja 2019 r.

Uwaga!
Ostatni apartament gotowy do odbioru. Idealny dla amatorów miejskiego stylu życia, odpowiedni również na biuro lub kancelarię. Szczegóły na stronie inwestycji.

Inwestycja zrealizowana w ścisłym centrum Poznania.

Jej ogromną zaletą jest położenie i bliskość wszelkich udogodnień, które centrum miasta oferuje. W sąsiedztwie zbiegają się ulice Małe Garbary, Garbary, Estkowskiego, a także krzyżują się liczne linie komunikacji miejskiej, ułatwiając szybki i wygodny dojazd w inne części miasta.

Małe Garbary 8 to dwa 6-kondygnacyjne segmenty połączone wygodną, podziemną halą garażową. Część frontowa kompleksu łączy w sobie funkcje użytkowe, biurowe oraz w najwyższych partiach mieszkaniowe. W segmencie położonym w głębi działki dominuje funkcja mieszkalna. Na jego parterze znajduje się lokal usługowy.

Projekt: Easst Architects

www.malegarbary8.pl

Detale elewacji frontowej

W ramach inwestycji powstało 47 mieszkań 1,2,3-pokojowych, od najmniejszych opowierzchni od 39 m² aż po apartamenty o powierzchni 124 m², 3 kondygnacje biurowe w budynku frontowym, każda o powierzchni 620 m², oraz 2 lokale usługowe na parterze o powierzchni 293 m² i 355 m².

Widok dziedzińca
Hala garażowa w podziemiu

NASZE INWESTYCJE